Trzecia edycja Lekcji Nieśmiecenia
Trzecia edycja Lekcji Nieśmiecenia będzie prezentacją tego co robicie dla dobra naszej Planety. Dlatego tym razem w zadaniu konkursowym zachęcamy do podzielenia się Waszymi działaniami, które podejmujecie w celu ochrony środowiska przyrodniczego. Zapytamy Was również o sukcesy o proekologicznym znaczeniu, które zapisały się na konto Waszej szkoły w latach 2020-2023.
Opowiedzcie nam o nich w formularzu, a my nagrodzimy 20 najaktywniejszych placówek stacjami do nauki segregacji odpadów!
Spośród Uczestników, którzy zgłoszą się do Konkursu Organizator wyłoni również Szkołę, której przyzna tytuł Ambasadora Nieśmiecenia.
Formularz zgłoszeniowy do konkursu będzie dostępny od 13 kwietnia.
Korzyści dla szkół:
Koordynator projektu otrzyma certyfikat udziału w konkursie.
Wasza placówka będzie mogła wziąć udział w konkursie na 20 stacji do nauki selektywnej zbiórki odpadów.
Pierwsze 100 placówek, które poprawnie uzupełnią formularz, otrzymają specjalne paczki Wolontariusza Naszej Ziemi Akcji Sprzątanie świata Polska*!
*W skład paczek wchodzą rękawice i worki dla jednej klasy, flaga sztabowa z nazwą Waszej placówki
oraz koszulka Akcji Sprzątanie świata dla koordynatora projektu.
Zarejestruj się na stronie i otrzymaj dostęp do
materiałów edukacyjnych dla klas: I – III, IV – VI i VII – VIII.
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
Kilińskiego 62B, 09-140 Raciąż
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
warecka 10, 26-903 Głowaczów
Szkoła Podstawowa nr 2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi
1 Maja 25, 19-500 Gołdap
Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem
Szkolna 4, 62-402 Ostrowite
Szkoła Podstawowa im Świętego Mikołaja w Pastuchowie
Wyzwolenia 22, 58-140 Jaworzyna Śląska
PSP im. H Sienkiewicza
Myśliszewice 15, 26-600 Myśliszewice 15
Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Kobylinie
3 Maja 9, 63-740 KOBYLIN
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rudzicy
Szkolna 52, 43-394 Rudzica
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gronowie
Gronów ul. Główna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie
Szkoła Podstawowa z OMS im Teresy Ciepły
ul. Czerkaska 8, 85-641 Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy w Paprotni
Zielona 12, 62-513 Paprotnia
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Gustawa Morcinka w Lędzinach
Hołdunowska 72, 43-143 Lędziny
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Bełchatowie
Lipowa 11, 97-400 Bełchatów
Szkoła Podstawowa im ks. Jana Twardowskiego w Kwileniu
Stara Kaźmierka 1, 63-313 Chocz
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. J. Tuwima w Bielawie
Włókniarzy 10, 58-260 Bielawa
Zespół Oświatowy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Sasimowskiego w Borowiu
Sasimowskiego 3, 08-412 Borowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gruszowie
null 150, 32-414 Gruszów
Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II
Popowo Kościelne 21, 62-285 Popowo Kościelne
Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach
Główna 2, 96-325 Radziejowice
Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu
Sokołowiec 105, 59-540 Sokołowiec
Tytuł „Ambasadora Nieśmiecenia” oraz Tablicę pamiątkową zdobyła Szkoła, która uzyskała najwyższą ilość punktów w naszym konkursie, jest to:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu.